MEGAHIT! Aeromexico - USA - levné letenky New York (zpáteční) přímý let 4.990,- Kč

MEGAHIT! Aeromexico - USA - levné letenky New York (zpáteční) 4.990,- Kč
Rezervace letenky

Lety do USA z EU mají od listopadu po 18. měsících zelenou a tak je letecké společnosti okamžitě zařazují do prodeje. Hned na úvod začínáme skutečnou parádičkou. Jsou tu zpáteční levné letenky do New Yorku s neuvěřitelnou cenou 4.990,- Kč od aerolinek Aeromexico. Odlétá se z Madridu, kam doletíme z Česka za pár stovek.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky New York s odletem z Madridu od Aeromexico lze objednávat na termíny s odlety od 3. listopadu 2021 a návraty do 8. června 2022. Tato linka z Madridu do USA je přímá (bez mezipřistání).

Přilétá se na letiště New York John F Kennedy airport (JFK) - Spojené Státy Americké. Doba letu je 7 hodin. Zpátečí letenky obsahují přepravu příričního zavazadla.

Říkáte si, letět ze španělského Madridu do New York je pro mě naprosto nevhodné? Nenechte se mýlit. Linka Praha - Madrid a zpět nyní stojí kolem tisíce korun. Celkem nás tak let do USA může vyjít pouze na cca 6 tisíc. To je asi polovina, než u běžné akční letenky do New Yorku s odletem z Prahy.

Podmínky vstupu do USA platí pro plně očkované občany.

Další tipy na levné letenky do USA najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.