MEGAHIT! Aeromexico - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) přímý let 4.990,- Kč

MEGAHIT! Aeromexico - USA - Florida - levné letenky Miami (zpáteční) přímý let 4.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu druhé dnešní překvapení od letecké společnosti Aeromexico. Za pouhých 5 tisíc korun nejen do New Yorku, ale také na Floridu. Je tu první vlaštovka do Miami po oznámení listopadového znovuotevření hranic USA pro očkované obyvatele EU. Tohle už tady nebylo roky, jsou tu zpáteční letenky na Miami v ceně 4.990,- Kč.

Za tuto směšnou cenu letět do USA a ještě v přímém spoji, to je parádička jako hrom. Odlety na Floridu jsou přitom ze španělského Madridu, kam létá za pár šlupek irská nízkonákladovka Ryanair. Tyto levné letenky do Miami od Aeromexico tak dostávají zcela jiný rozměr.

Dostupnost: Lety do USA se pro očkované stávají otevřené od listopadu. Na to cílí i Aeromexico, které nabízí k rezervaci termínu mezi 2. listopadem 2021 až 31. květnem 2022. Naplánovat si extra levný let na Floridu tak můžeme na letošní podzim, zimu a taky příští jaro. Akce platí do vyprodání míst, která letecká společnost Aeromexico pro tuto akci uvolnila.

Oživujeme kategorii levné letenky do USA, vše podstatné a aktuální se dozvíte na této stránce i včetně na začátku zmiňovaných letenek do New Yorku za 5 tisíc.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.