open jaw letenky

British Airways ⇆ Kanada / Amerika - multicity letenky Toronto / Chicago 7.645,- kč

Velmi zajímavý trip nám předložila i British Airways. Za Atlantik v Multicity letu napříč Spojenými Státy a Kanadou! Objednejte si levné letenky do Ameriky z polského Krakowa s návratem do německého Berlína za bezkonkurenční cenu 7.645,- kč včetně poplatků.

Za částku pod 8 tisíc British Airways nabízí open jaw letenky do Toronta, kam letíte ze zmíněného Krakowa. Do Kanady, ale zpátky z USA! Ke zpátečnímu letu se přemístíte do amerického Chicaga a odtud se zpět vydáte do Berlína. Cestovní období pro rezervaci levné letenky je od 3. listopadu 2015 do 23. dubna 2016.

Tip: Jednodušší varianty levných letenek do USA najdete pod tímto odkazem a to včetně zpátečních letů z Prahy, což se bude hodit převážně konzervativnějším cestovatelům jejichž úmysly pro let směřují k mimodovolenkovým účelům jak např. let za rodinou či za obchodní cestou.

⇆ Toronto/Chicago (Kanada/Amerika) 7.645,- kč kalendář

British Airways ⇆ Mexiko, USA - multicity levné letenky Mexico City s návratem z USA 10.608,- kč

Nedokážete se nabažit "prachobičejnou" cestou i když je za levný peníz? Pak čtěte dále! Na daleký cestovatelský trip doslova za hubičku pro ty úplně nejnáročnější světoběžníky lákají britské aerolinky British Airways. Nasměrujte si to z maďarské Budapešti do Mexika (Mexico City). Zpátky poletíte z USA. Vybrat si můžete ze tří oblíbených regionů a to New York, Kalifornie (Los Angeles) a Floridy za ceny od neuvěřitelných 10.608,- kč!

Kam se hrabe dovolená od cestovky na takové cestování! Na této letecké výpravě si užijete opravdový zážitek, ale protože se cenová hladina multicity levných letenek liší, rozebereme si jí důkladně. Cena 10.608,- kč za levné letenky potěší všechny chtějíc letět do Mexico City a vracet se z New Yorku. 12.057,- kč vás budou stát letenky do Mexika s návratem z kalifornského Los Angeles. Poslední varianta nabízí letenky s návratem z floridského Miami za 13.215,- kč.

Mimojiné proč píšeme, že jsou tyto levné letenky do Mexika vhodné jen pro ty nejzkušenější? Kromě odletu z Evropy a návratu z jiného amerického státu podstoupíte cestovatelský trip dlouhý až 4 tisíce kilometrů! Na druhou stranu s British Airways je vždy o dost lepší cesta než s Lufthansou nebo American Airlines. Pakliže nevidíte překážky proč takový spoj objednat, přejděme k termínům.

Dostupnost letenky do Mexico City: Cestovní období s levnými letenkami do Mexico City s návratem z USA (New York, Los Angeles, Miami) zahrnuje volné termíny v podzimním období až do začátku zimy. Konkrétně to je od 20. října až do 30. prosince 2014. Ukázky najdete na konci článku. případné další termíny splňující tuto cenovou politiku vám poradíme na přání.

V tomto článku jsme se vám maximálně snažili nastínit, zda jsou letenky pro vás vhodné a zda objednat či nikoliv. Rozhodnutí je tedy už jen na vás, ale nejste-li vázáni kupou povinností, máte jedinečnou šanci poznat pořádný kus světa doslova za pakatel. Neodrazujeme ani ty, co takovou cestu ještě nepodstoupili, každý let jednou absolvujete poprvé.

⇆ Mexico City s návratem z New Yorku 10.608,- kč rezervace

⇆ Mexico City s návratem z Los Angeles 12.057,- kč rezervace

⇆ Mexico City s návratem z Miami 10.608,- kč rezervace

Iberia - Salvador - levné letenky San Salvador 8.210,- kč

Kladete si otázku, jaký vybrat tarif do Střední Ameriky? Dnes by to určitě mohl být jeden z trojlístku španělské aerolinky Iberia. Hledáček cílí na druhé největší město Střední Ameriky, salvadorský San Salvador? A za kolik? zpáteční letenky San Salvador z Malagy a zpět do Paříže se dají bookovat již za 8.210,- kč včetně tax a poplatků.

U předchozího dnes avizovaného letenkového tipu jsme tyto open jaw letenky doporučovali lidé s většími cestovatelskými znalostmi, avšak díky doplnění spoje o letenky Smartwings Praha - Malaga / Malaga - Paříž za 4.980,- kč se let stává velmi pohodlný i pro ty méně znalejší světoběžníky.

Dostupnost: Levné letenky do Salvadoru v tuto chvíli, opakujeme v tuto chvíli pořídíte v období 7. duben 2014 až 28. červen 2014. Upozorňujeme, že tento chybný tarif  na levné letenky do San Salvadoru aerolinka postupně opravuje, takže ne všechny termíny můžou být ještě za tuto cenu.

Trasa letu: Start s Iberia z letiště Malaga Arpt, Malaga, Španělsko s letem přes Barajas Arpt, Madrid, Španělsko a přistáním na Comalapa Intl Arpt, San Salvador, Salvador. Zpáteční let opět přes Madrid již vede na letiště Orly Arpt, Paříž, Francie.

Tip: Berte prosím na vědomí, že cena podléhá chybnému tarifu, některé letenky San Salvador ve zmíněném období již tak mohou mít opravenou cenu. Ukořistěte si svou výhru v podobě levné letenky, počítejte však s tím, že na to máte už jen velmi málo času.

↔ San Salvador - Salvador z Malagy 8.210,- kč rezervace

↔ Malaga - Španělsko z Prahy 4.988,- kč rezervace

China Southern - Taiwan ↔ levné letenky Taipei z Prahy 12.026,- kč

Od loňského léta trošku v pozadí byly levné letenky na asijský ostrovní stát Taiwan. S výbornou kuchyní, bohatou minulostí a mnoha architektonickými skvosty láká Taiwan dobrodruhy z celého světa. Pozornost upínáme k hlavnímu městu Taiwanu. Díky přední letecké společnosti China Southern jsou nám k dispozici open jaw letenky do Taipei na trase Praha - Taipei - Budapešť za skvělých 12.026,- kč i s poplatky.

Do Taipeie letenky jsme si sice ukázali i teď nedávno, ovšem linka z Vídně od EVA Air za 19 tisíc kč nenabízí nejlepší cenu. Naproti tomu aktuální levné letenky Taipei startujíc z Prahy s návratem do Budapešti za 12 tis. kč v režii China Southern Airlines už nabízejí podstatnou cenovou úsporu.

Dostupnost: Levné letenky na Taiwan je samozřejmě (jako u všech top nabídek) potřeba bookovat okamžitě. Letenky jsou jako burza. Teď zmíněná cena už za chvíli nemusí platit, takže mají šanci jen flexibilní lidé. Levné letenky do Taipei z Prahy objednávejte na období do konce června a poté od konce srpna do prosince.

Tip: V případě absence letového kalendáře pro výběr levné letenky vám servírujeme příkladový odkaz, který vás teleportuje do aktuální rezervace. Jakékoliv další termíny v uvedeném období vám rádi vyhledáme individuálně. Stačí si o ně napsat na náš facebook. Doprava z Budapešti je velmi snadná. Doporučujeme autobusy Student Agency či Eurolines.

↔ Taipei - Taiwan (z Prahy) 12.026,- kč rezervace

China Southern - Indonésie - levné letenky do Jakarty z Prahy 13.849,- kč

Díky open jaw letenkám si nyní zaletíte levně i z Prahy do Indonésie. Průkopníci individuální turistiky mají další příležitost zarezervovat si levné letenky Jakarta za cenu 13.849,- kč včetně tax a poplatků, s návratem do nedalekého Mnichova. Tyto letenky spadající pod tarif China Southern Airlines jste si mohli objednávat už v listopadu, byly však bleskově fuč.

Teď je situace v problematice dostupnosti letenek o něco příznivější. Levné letenky do Jakarty si objednáte na období 10. března 2014 až 11. června, což je období zahrnující také hlavní turistickou sezónu. Na konci článku najdete odkaz, pod kterým se ukrývá onen kalendář s volnými lety. Termínů není přebytek, takže s rezervací levné letenky určitě dlouho neotálejte, pač na vás může zbýt už jen dlouhý nos.

Informace k open jaw letům do Indonésie: Odlétá se z letiště Praha s aerolinkami China Southern Airlines k mezipřistání v Amsterdamu, poté se pokračuje do Baiyun Airport, Kanton, Čína, odtud již k finálnímu příletu na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpět přes Canton, Paříž na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Toto je v současné době jediná platná akce na levné letenky do Jakarty, jakožto i do celé Indonésie s cenou pod čtrnáct tisíc kč. V polovině ledna jsme sice avizovali levné letenky Bali z Říma za 12.890,- kč, což už nyní neplatí, protože cena stoupla k hranici 16 tisíc kč. Open jaw letenky do Jakarty z Prahy s návratem do Mnichova jsou teď to nejlepší, co lze objednat!

↔ Jakarta - Indonésie (z Prahy, zpět Mnichov) 13.849,- kč rezervace

↔ Indonésie - přehled minulých akcí zde

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur