TIP! British Airways ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky Los Angeles 6.758,- kč

Tak tohle opravdu není pro každého! Cestování v krvi a za sebou už hromadu zkušeností z putování po světě? Charakterizuje vás tohle označení? Pak zvažte senzační tarif na multicity letenky do Kalifornie od British Airways. Ostrovní letecká společnost vydala cenově zajímavé letenky do Los Angeles, avšak ze švédského Göteborgu s návratem do Kodaně a zpátečním odletem ze Santa Ana.

Cena za to určitě stojí. Obousměrná linka do Ameriky na lety Praha - Göteborg a zpět stojí pouhých 7 a půl tisíce korun a v době vydání tipu klesla dokonce na 6.758,- kč včetně tax a poplatků. Doba pro výlet nebo pracovní cestu (jak chcete) odpovídá termínům od 1. listopadu 2015 do 16. března 2016. Levné letenky každopádně rezervujte hned!

Jak do Göteborgu? Třeba z Polska. Linka z Varšavy je u Ryanair dostupná už za 250,- kč vč. popl. a neprophloupíte ani zabookováním tarifu konkurenční maďarské Wizz Air. Zpátky z Kodaně leťte do Prahy už za tisícovku. Samotinká linka British Airways je asistována gigantem American Airlines.

Tip: Kdo by si chtěl itinerář cesty letenky Los Angeles s návratem ze Santa Ana ještě usnadnit, může pouvažovat nad jednosměrnou letenkou Praha - Göteborg nyní k dostání od 2.119,- kč (SAS Airlines). Jak by vypadala kompletní cena? Praha - Göteborg 2.119,- kč + letenky Göteborg - Los Angeles / Santa Ana - Kodaň 6.758,- kč + Kodaň - Praha 1.103,- kč = 9.890,- kč !!! Napříč světem v letadle za deset tisíc, dá se zvládnout víc?

→ Göteborg - Švédsko (z Prahy) od 2.119,- kč rezervace

⇆ Los Angeles / Santa Ana - USA (z Göteborgu) 6.758,- kč kalendář

← Praha - Česko (z Kodaně) 1.013,- kč rezervace

Letecké společnosti