China Southern - Taiwan ↔ levné letenky Taipei z Prahy 12.026,- kč

Od loňského léta trošku v pozadí byly levné letenky na asijský ostrovní stát Taiwan. S výbornou kuchyní, bohatou minulostí a mnoha architektonickými skvosty láká Taiwan dobrodruhy z celého světa. Pozornost upínáme k hlavnímu městu Taiwanu. Díky přední letecké společnosti China Southern jsou nám k dispozici open jaw letenky do Taipei na trase Praha - Taipei - Budapešť za skvělých 12.026,- kč i s poplatky.

Do Taipeie letenky jsme si sice ukázali i teď nedávno, ovšem linka z Vídně od EVA Air za 19 tisíc kč nenabízí nejlepší cenu. Naproti tomu aktuální levné letenky Taipei startujíc z Prahy s návratem do Budapešti za 12 tis. kč v režii China Southern Airlines už nabízejí podstatnou cenovou úsporu.

Dostupnost: Levné letenky na Taiwan je samozřejmě (jako u všech top nabídek) potřeba bookovat okamžitě. Letenky jsou jako burza. Teď zmíněná cena už za chvíli nemusí platit, takže mají šanci jen flexibilní lidé. Levné letenky do Taipei z Prahy objednávejte na období do konce června a poté od konce srpna do prosince.

Tip: V případě absence letového kalendáře pro výběr levné letenky vám servírujeme příkladový odkaz, který vás teleportuje do aktuální rezervace. Jakékoliv další termíny v uvedeném období vám rádi vyhledáme individuálně. Stačí si o ně napsat na náš facebook. Doprava z Budapešti je velmi snadná. Doporučujeme autobusy Student Agency či Eurolines.

↔ Taipei - Taiwan (z Prahy) 12.026,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.