China Southern - Taiwan ↔ levné letenky Taipei z Prahy 12.026,- kč

Od loňského léta trošku v pozadí byly levné letenky na asijský ostrovní stát Taiwan. S výbornou kuchyní, bohatou minulostí a mnoha architektonickými skvosty láká Taiwan dobrodruhy z celého světa. Pozornost upínáme k hlavnímu městu Taiwanu. Díky přední letecké společnosti China Southern jsou nám k dispozici open jaw letenky do Taipei na trase Praha - Taipei - Budapešť za skvělých 12.026,- kč i s poplatky.

Do Taipeie letenky jsme si sice ukázali i teď nedávno, ovšem linka z Vídně od EVA Air za 19 tisíc kč nenabízí nejlepší cenu. Naproti tomu aktuální levné letenky Taipei startujíc z Prahy s návratem do Budapešti za 12 tis. kč v režii China Southern Airlines už nabízejí podstatnou cenovou úsporu.

Dostupnost: Levné letenky na Taiwan je samozřejmě (jako u všech top nabídek) potřeba bookovat okamžitě. Letenky jsou jako burza. Teď zmíněná cena už za chvíli nemusí platit, takže mají šanci jen flexibilní lidé. Levné letenky do Taipei z Prahy objednávejte na období do konce června a poté od konce srpna do prosince.

Tip: V případě absence letového kalendáře pro výběr levné letenky vám servírujeme příkladový odkaz, který vás teleportuje do aktuální rezervace. Jakékoliv další termíny v uvedeném období vám rádi vyhledáme individuálně. Stačí si o ně napsat na náš facebook. Doprava z Budapešti je velmi snadná. Doporučujeme autobusy Student Agency či Eurolines.

↔ Taipei - Taiwan (z Prahy) 12.026,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.