British Airways ⇆ Mexiko, USA - multicity levné letenky Mexico City s návratem z USA 10.608,- kč

Nedokážete se nabažit "prachobičejnou" cestou i když je za levný peníz? Pak čtěte dále! Na daleký cestovatelský trip doslova za hubičku pro ty úplně nejnáročnější světoběžníky lákají britské aerolinky British Airways. Nasměrujte si to z maďarské Budapešti do Mexika (Mexico City). Zpátky poletíte z USA. Vybrat si můžete ze tří oblíbených regionů a to New York, Kalifornie (Los Angeles) a Floridy za ceny od neuvěřitelných 10.608,- kč!

Kam se hrabe dovolená od cestovky na takové cestování! Na této letecké výpravě si užijete opravdový zážitek, ale protože se cenová hladina multicity levných letenek liší, rozebereme si jí důkladně. Cena 10.608,- kč za levné letenky potěší všechny chtějíc letět do Mexico City a vracet se z New Yorku. 12.057,- kč vás budou stát letenky do Mexika s návratem z kalifornského Los Angeles. Poslední varianta nabízí letenky s návratem z floridského Miami za 13.215,- kč.

Mimojiné proč píšeme, že jsou tyto levné letenky do Mexika vhodné jen pro ty nejzkušenější? Kromě odletu z Evropy a návratu z jiného amerického státu podstoupíte cestovatelský trip dlouhý až 4 tisíce kilometrů! Na druhou stranu s British Airways je vždy o dost lepší cesta než s Lufthansou nebo American Airlines. Pakliže nevidíte překážky proč takový spoj objednat, přejděme k termínům.

Dostupnost letenky do Mexico City: Cestovní období s levnými letenkami do Mexico City s návratem z USA (New York, Los Angeles, Miami) zahrnuje volné termíny v podzimním období až do začátku zimy. Konkrétně to je od 20. října až do 30. prosince 2014. Ukázky najdete na konci článku. případné další termíny splňující tuto cenovou politiku vám poradíme na přání.

V tomto článku jsme se vám maximálně snažili nastínit, zda jsou letenky pro vás vhodné a zda objednat či nikoliv. Rozhodnutí je tedy už jen na vás, ale nejste-li vázáni kupou povinností, máte jedinečnou šanci poznat pořádný kus světa doslova za pakatel. Neodrazujeme ani ty, co takovou cestu ještě nepodstoupili, každý let jednou absolvujete poprvé.

⇆ Mexico City s návratem z New Yorku 10.608,- kč rezervace

⇆ Mexico City s návratem z Los Angeles 12.057,- kč rezervace

⇆ Mexico City s návratem z Miami 10.608,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.