Swiss Airlines ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (a zpět) 13.434,- kč

Na rovníku ležící městský stát Singapur je opět dostupný letecky levně z naší metropole! Po turecké Turkish Airlines je to letos i švýcarská Swiss Airlines, jenž produkuje levné letenky do Singapuru z Prahy. Zpáteční letenka je oproti červnové levnější ještě o 3 stovky. Kdo bude teď objednávat, zaplatí totiž včetně poplatků jen 13.434,- kč.

Hromada volných termínů levných letenek Singapur z Prahy a zpět od Swiss Airlines je navíc ještě obsáhlejší, než měla její konkurence. Při flexibilním jednání se nám dostává šance na rezervaci levné letenky od 3. září 2015 až do 27. duben 2016. Kromě odletů do Singapuru v dubnu příštího roku lze plánovat let kterýkoliv měsíc v uvedeném období.

Akční letenky spadají pod leteckou společnost Swiss Airlines, asistuje ji však Helvetic Airways, (dopraví vás k mezipřistání v Curychu) na trase Praha - Curych (čekání 1 až 6 hodin - podle volby letu). Poté už se plného servisu ujímá Swiss Air a letíte na letiště Singapur  Changi Intl Arp... (SIN). Za cestu ze Singapuru do Prahy už nic neplatíte - je v ceně.

Tip: V rámci asijské akce lze pořídit i levné letenky Singapur s odletem z Vídně. Zpáteční letenka stojí v nově spuštěné akci Air China 13.160,- kč, takže nejlevnější letenka, avšak s odletem z rakouské metropole. Co si vyberete, je už jen na vás. Pro snadnou orientaci máte odkazy na oba kalendáře níže. Více informací vám rádi poskytneme na facebooku.

⇆ Singapur (z Prahy - Swiss Air) 13.434,- kč kalendář

⇆ Singapur (z Vídně - Air China) 13.160,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.