Swiss Air ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy (také na léto) 12.509,- kč

V návaznosti na zveřejněný přehled aktuálních levných letenek do New Yorku doplňujeme nabídku o další levné letenky do tohoto amerického velkoměsta. Nestandartně vytasil akční lety do New Yorku také švýcarský dopravce Swiss Air a určitě stojí za to je nepřehlédnout! Hlavním faktorem pro rezervaci letenky do USA od Swiss Air za 12.509,- kč je výprodej termínů v letním čase.

Kdo se trochu orientuje v zaoceánských letenkách, jistě tuší, že cena se kolem prázdnin pohybuje na dvojnásobku, než kdykoliv jindy. Na první pohled celkem rutinní cena díky tomu dostává nové rozměry (hlavně srpen). Doba pro rezervaci levné letenky New York od švýcarské aerolinky je však širší. Skýtá období od 27. dubna do 18. března 2016.

Více informací k akčnímu letu do Ameriky: Starty se uskutečňují na letišti Praha Václav Havel Ar... (PRG) s kratičkým mezipřistáním (1 až 2 hodiny) na Ženeva Geneve Cointrin (GVA) Švýcarsko a příletem na letiště New York  John F Kennedy ... (JFK) USA (Spojené Státy Americké) - Vše s Swiss Air. Zpátky z New Yorku to berete přes Vídeň (opět krátká zastávka) opět na letiště do Prahy (Austrian Airlines), samozřejmě v ceně.

Tip: Kromě zajímavé ceny za letenky do USA v letním čase je opravdu velkým kladem let z Česka s jedním mezipřistáním, které trvá opravdu krátký čas odpovídajícímu evropskému letu. I zpátky z New Yorku probíhá cesta neobvykle hladce, jen letíte do Prahy přes Vídeň s Austrian Airlines. Je to výprodej, takže si s případnou objednávkou letu značně pospěšte.

⇆ New York - USA (z Prahy) 12.509,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.