Last minute! Ryanair ✈ Řecko - akční letenky na ostrov Kefalonia z Vídně ↔ od 915 Kč

Last minute! Ryanair ✈ Řecko - akční letenky na ostrov Kefalonia z Vídně ↔ od 915 Kč
Rezervace letenky

Cestujete rádi do přímořských letovisk až opadne to největší teplo a největší ruch turismu? Na poslední chvíli lze za pár korun vyrazit například do Řecka. Dnes jsme pro vás připravili tip na obousměrné akční letenky na ostrov Kefalonia. Umíte sebou hodit a rychle se rozhodovat? Pak je před vámi zpáteční let z Vídně už za 915 Korun.

Kdy letět na ostrov Kefalonia?

Chcete li ušetřit a letět na Kefalonii pod tisícovku, jako poslední měsíc v sezóně 2022 se nabízí termíny na říjen. V průběhu tohoto měsíce najdeme asi 5 datumů, které stojí za povšimnutí.

Jak poletím na ostrov Kefalonia?

Odlétá se na palubě letecké společnosti Ryanair. Lety z Vídně asi nijak blíže představovat nemusíme. Odlétá se z letiště Schwechat (VIE) a přilétá na Kefalonia (EFL) Argostoli airport - Řecko. Doba přímého letu je pouhé dvě hodiny.

Lowcosty od Ryanair a doprava zavazadel

Irský dopravce Ryanair je vesměs nejlevnější aerolinka, které létá po Evropě. Tlačit cenu dolu znamená i minimální nabídku dopňkových služeb v ceně letenky. U přepravy zavazadla máme jedno příruční zdarma, to ale k takovému tripu může postačit.

Náš tip

Milujete Řecko tak jako celá naše redakce? Pak se vám může hodit říjnový přehled nejlevnějších letenek. Najdete ho o pár řádků níže.

Akční letenky do Řecka TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.