Last Minute! České Aerolinie ✈ SAE - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ 8.990 Kč

Last Minute! České Aerolinie ✈ SAE - akční letenky Dubaj z Prahy
Rezervace letenky

Neradi kolem cesty na dovolenou děláte zbytečné oplétačky, umíte se během týdne sbalit a podniknout výlet za teplem? Jestli je vaše odpověď ano, pak vás možná osloví last minute obousměrtné letenky do Dubaje z Prahy od letecké společnosti České Aerolinie. Na poslední chvíli se dá letět do Arabských Emirátů 8.990 Korun.

Kdy letět s ČSA do Dubaje?

Podmínky pro cestu do Spojených Arabských Emirátů z České republiky u letecké společnosti České Aerolinie vybízejí k cestování od 20. listopadu 2022 s návraty do 11. prosince 2022. Do Dubaje se tedy odlétá nejdříve za 10 dní. Jiné kalendářní období než uvedené datum není k dispozici.

Do Dubaje z Česka bez přestupování!

České Aerolinie jakožto česká letecká společnost se základnou v Praze odlétá do Emirátů z letiště Václava Havla (PRG) s přímým letem na Dubaj (DXB) airport. V zemi budeme za 6 hodin. Stejný je i návrat z Dubaje zpět do Prahy.

České Aerolinie a doprava zavazadel do Dubaje

Zdarma k základním zpátečním letenkám dává ČSA dopravu jednoho palubního zavazadla v ceně.

Náš tip

Víte, že do Dubaje si můžete vybrat letenky z 11 platných tarifů? S kým vším se dá letět do Dubaje? Je to Wizz Air, ČSA, FlyDubai, Swiss Airlines, Turkish Airlines, Lufthansa, Smartwings a Emirates Airlines. Ucelený přehled je o hned pod tímto tipem.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.