Jen do zítra! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky Ankara z Vídně ↔ 2.890 Kč

Jen do zítra! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky Ankara z Vídně ↔ 2.890 Kč
Rezervace letenky

Skoro po čtyřech letech se mezi akčními lety objevují výhodné lety do hlavního města Turecka. Last minute letenky nám připravila tamní nízkonákladový dopravce Pegasus Airlines. Jenom do zítra máme možnost bookovat obousměrné akční letenky do Ankary při odletu z Vídně jenom za 2.890 Kč. Tak nízká cena tady v minulosti nebyla.

Kdy cestovat do Ankary?

Stihneme li si levné letenky Ankara z Vídně a zpět od Pegasus Airlines objednat do zítřejšího dne, máme na výběr termíny s odlety od 26. března (jediné datum v měsíci) do 4. června 2023 (pro každý měsíc asi 3 termíny). Návraty jsou možné až do 9. července 2023.

Jak se dostanu do Ankary?

Nízkonákladové lety do Turecka v zastoupení lowcost aerolinky Pegasus Airlines s tarifem do Ankary vedou přímo z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko. Přílety jsou na letiště (ESB) Esenboga airport - Ankara. Doba letu činí dvě a půl hodiny.

Další alternativy do Turecka

Lowcost lety do Turecka začíná od letošní sezóny provozovat i maďarská letecká společnost Wizz Air. Těšit se můžeme na letenky Antalya a Istanbulu. Od konkurenční Ryanair pak i letovisko Dalaman.

Akční letenky do Turecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.