Jen do zítra! Iberia ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Berlína 11.990 Kč

Jen do zítra! Iberia ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Berlína 11.990 Kč
Rezervace letenky

Před pěti dny jsme avizovali dostupnost nových akčních letenek do Mexico City z Berlína od finské Finnair za pouhou "desítku". Na trhu existuje i podobná alternativa od španělské letecké společnosti Iberia. Už jen do zítra je vypravován stejný akční spoj, tedy Berlín - Mexico City a zpět. Stojí o dva tisíce víc, ale obsahuje trochu jinou kapacitu míst.

Dostupnost letenek do Mexico City

Jestli se neumíte rychle rozhodovat, na obě akce s letenkami do Mexika zapomeňte. Rezervaci je nutné stihnout učinit do zítra. Zatímco Finnair to má s kapacitou od září do listopadu. Reálné odlety buď 8. září a nebo poté až v listopadu. Španělská Iberia na 7. listopad 2022 až 8. prosinec 2022.

Jak poletím do Mexika s dopravcem Iberia?

Odlety jsou u této nízkonákladovky z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s přestupem ve Španělsku - letiště Madrid Barajas (MAD) 1h a 50min a konečným příletem na letiště  Mexico City (MEX) Benito airport - Mexiko.

Doprava zavazadel do Mexika

1 palubní zdarma

Akční letenky do Mexika TOP 5

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.