Jen do zítra! Air France ✈ Karibik - Martinik - akční letenky Fort de France z Prahy ↔ 15.390 Kč

Jen do zítra! Air France ✈ Karibik - Martinik - akční letenky Fort de France z Prahy ↔ 15.390 Kč
Rezervace letenky

Kus Francie v Karibiku a velký magnet na turisty? Ostrov cukrové třtiny a dobrého rumu, to je Martinik! Máme pro vás tip na netuctovou dovolenou na vlastní pěst. Úřadovat opět začala Air France a tak se po roce čekání můžeme zaradovat z nové zpáteční akční letenky na Martinik s odletem z Prahy za přijatelných 15.390 Korun.

Kdy letět na Martinik?

Akce společnosti Air France je otevřena cestám na Martinik za cca patnáct tisíc Korun v termínech od 20. listopadu 2022, kdy jsou první odlety, až po poslední návraty 23. března 2023.

Popis cesty na Martinik

Odlétá se pohodlně z hlavního města. Ai France odlétá z letiště Praha s následným přestupem v Paříži -  (CDG) Charles De Gaulle airport - Francie. Pote náš trip pokračuje na letiště Ft De France (FDF) Lamentin airport - Martinik.

Doprava zavazadel na Martinik

Zdarma jsou k letenkám na Martinik dvě příruční zavazadla.

Náš tip

Poslední příležitost letět v akci na Martinik má datum 19. listopad 2019 a tak je jasné, že tyhle letenky půjdou na dračku.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.