Jen do zítra! Air France - Karibik - Guadeloupe - levné letenky Pointe a Pitre z Prahy (zpáteční) 13.790,- Kč

Jen do zítra! Air France - Karibik - Guadeloupe - levné letenky Pointe a Pitre z Prahy (zpáteční) 13.790,- Kč
Rezervace letenky

Air France ohlásila konec svojich akcí Karibik. Už jen do zítra máme příležitost letět ve slevě na karibský ostrov Guadeloupe. Francouzská aerolinka se soustředí na lety na Martinik a právě Guadeloupe, kam létá z Česka. Na letiště Pointe a Pitre na ostrov Grande-Terre se dostaneme z Prahy za 13.790,- Kč.

Aktuálně je letenka na Guadeloupe z Prahy ve výprodeji a asi o tisícovku levnější, než na podzim. Zítřejší den je poslední možný pro rezervaci. Pak už akce do odvolání zmizí z nabídky.

Dostupnost: Kdo to stihne, dostane se k termínům na ostrov Grande-Terre s odlety od 16. února do 29. června 2022. Volných míst je ještě dnes dostatek i třeba na začátek léta, tak neváhejte. Letět na Guadeloupe s Air France z Prahy se dá teď v zimě, na jaře a nebo  i těsně před začátkem letních prázdnin.

Odlety z Prahy (PRG) do Karibiku na palubě Air France provázejí přestupy v Paříži (letiště Charles De Gaulle) (CDG) - Francie. Spoj končí na letišti (PTP) Le Raizet airport - Guadeloupe.

Zavazadla zdarma: 2 kusy příruční

Dopravce: Air France

Další přehled letenek do Karibiku zde.

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.