Jen do zítra! Air France ✈ Jižní Amerika - Ekvádor - akční letenky Quito z Berlína a Mnichova ↔ 14.990 Kč

HIT! Air France ✈ Jižní Amerika - Ekvádor - akční letenky Quito z Berlína a Mnichova ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Patříte mezi náročné cestovatele, kteří rádi podnikají výpravy napříč celým světem s cílem poznávat co nejvíce zemí? Je li odpověď kladná, pak se můžete zaradovat nad neobvyklou příležitostí letět do Ekvádoru. Španělská nízkonákladovka Iberia zařadila do prodeje akční letenky do Quito s odlety z dvou německých letišť.

Verze letů do Ekvádoru

1. Iberia - Ekvádor - Quito z Berlína 14.590 Kč - dostupnost volných míst 12. leden 2023 až 31. březen 2023.

2. Iberia - Ekvádor - Quito z Mnichova 14.990 Kč - dostupnost volných míst 10. leden až 31. březen 2023.

Jak poletím do Ekvádoru?

Odlétá se z letišť Berlín Brandenburg (BER) nebo Mnichov (MUC) - Německo v režii lowcost letecké společnosti Iberia s přestupem ve španělském Madridu - Barajas (MAD) a finálním příletem na letiště Quito (UIO) Mariscal airport - Ekvádor.

Doprava zavazadel do Ekvádoru

Zdarma se přepravuje jedno příruční zavazadlo.

Tip redakce

Pozor! Tyto levné letenky do Ekvádoru si lze zarezervovat jen do zítra. Vzhledem k tomu, že poslední podobná akce tady byla loni v říjnu, tak je to otázka krátké doby, kdy se tarif úplně vyprodá.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.