Itálie ✈ Apulie - 3 tipy na levné letenky do Bari z Vídně, Prahy a Krakova také na letní prázdniny ↔ od 1.252 Kč

Itálie ✈ Apulie - 3 tipy na levné letenky do Bari z Vídně, Prahy a Krakova také na letní prázdniny ↔ od 1.252 Kč

Menší rušnost než nejvíce profláknuté italské destinace najde český turista například v přístavním městě Bari. Co nám hraje do karet, že sezónní letenka se tady nešplhá na desetinásobky mimosezónního letu. Inspirujte se na konci března 3 tipy na zpáteční levné letenky do Bari. Za absolvování letu tam a zpět můžeme dát jen 1.252 Kč.

Jak letět do Bari?

Máme na výběr 3 nízkonákladové lety do Apulie. Dva vypravuje irská aerolinka Ryanair a jeden maďarská Wizz Air. Pokryty jsou tak v podstatě všechny kouty republiky. Lidičky z Jižní Moravy mohou cestovat do Itálie z rakouské Vídně, z Čech se vyplatí odlety z Prahy a z Moravskoslezského kraje odlety z polského Krakova. Příznivá je i cena letenky na letní prázdniny-

1. Ryanair - Itálie - Bari z Vídně od 1.252 Kč - období 30. březen až 27. říjen

2. Ryanair - Itálie - Bari z Prahy od 1.539 Kč - období  2. duben až 27. říjen

3. Wizz Air - Itálie - Bari z Krakova od 1.708 Kč - období 31. březen až 6. říjen

Náš tip

Co ještě ulovit z Apeninského poloostrova? Například Bergamo z Brna za 858 Kč, Perugia z Vídně za 859 Kč, Řím, Milán, Boloňa z Vídně od 957 Kč, Lamezia Terme od 1.057 Kč, Catania z Vídně od 1.157 Kč, Neapol od 1.194 Kč a další. To nejlepší najdete na stránce levné letenky do Itálie.

Akční letenky do Bari

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.