HIT! Wizz Air - Španělsko - levné letenky Mallorca z Vídně (tam a zpět) s atrativními termíny od 669,- Kč

HIT! Wizz Air - Španělsko - levné letenky Mallorca z Vídně (tam a zpět) s atrativními termíny od 669,- Kč
Rezervace letenky

Hledáte místo pro dovolenou, kde bude teplo ještě než začne léto, ale zároveň nechcete ždímat rozpočet? Tohle splňuje Mallorca, když víte, jak na to. Pravidelně sondujeme lety na tento oblíbený španělský ostrov a když něco stojí za to, dáme vám vědět. Nyní to jsou Wizz Air zpáteční letenky na Mallorcu s odletem z Vídně od 669,- Kč.

Kdy vyrazit? Nejlevnější letenky na Mallorcu z Vídně u Wizz Air připadají na odlety od konce března, na duben, květen, červen a taky na letní prázdniny. Cena i na toto sezónní období je velmi příznivá. Nyní tedy nastává nejlepší čas na rezervaci levné letenky.

Na Baleárské ostrovy poletíme bez přestupu s Wizz Air při odletu z letiště Vídeň (VIE) na letiště (PMI) Palma Mallorca airport - Španělsko. Doba letu je dvě a půl hodiny. Zavazadlo na palubě máme v ceně.

Dopravce: Wizz Air

Chcete více tipů na levné letenky do Španělska? Mrkněte na TOP 15. Nyní to je například také Barcelona od 675,- Kč.

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.