HIT! Wizz Air - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria z Vídně (a zpět) 1.667,- Kč

HIT! Wizz Air - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria z Vídně (a zpět) 1.667,- Kč
Rezervace letenky

Páteční pecka od aerolinek Wizz Air? Nejen letenky na Island na patnáct stovek. Po velmi dlouhé době si v této cenové relaci objednáme letenky na třetí největší ostrov na Kanárských ostrovech. Velmi oblíbený Gran Canaria, je oproti polovině srpna o tisícovku levnější. Bookujte letenky na Gran Canaria z Vídně za 1.667,- Kč.

Když si nyní zabookujete levné letenky na Kanárské ostrovy s odlety z Vídně od aerolinek Wizz Air, určitě neprohloupíme. Lety na Gran Canaria se dají objednávat na dobu od 1.listopadu 2021 do 11. července 2022. Nejlevnější lety připadaj na listopad až duben.

Lety na Gran Canaria z Vídně trvají přes 5 hodin a vedou přímým spojem na letiště Gran Canaria (LPA) Aeropuerto De Gran Canaria - Španělsko.

Další alternativy levných letů na Gran Canaria najdete zde.

Všechny levné lety na Kanárské ostrovy máte hezky pohromadě zde.

Přehled levných letenek do Španělska je na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.