HIT! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky do Rijádu z Budapešti ↔ od 1.043 Kč

HIT! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky do Rijádu z Budapešti ↔ od 1.043 Kč
Rezervace letenky

Tak to je senzace! Minulý rok byla uvedena nová nízkonákladová letecká linka do Saudské Arábie. Konkrétně se jednalo o Rijád z Budapešti od aerolinek Wizz Air, kdy cena startovala na 3.229 Kč. Dnes je tu příležitost ušetřit neuvěřitelných 2.200 Kč, což je asi 70% z ceny. Aktuální zpáteční letenka do Rijádu se prodává už za 1.043 Kč!

Kdy letět do Saudské Arábie za tisícovku?

Velmi dobrá zpráva. Levných letenek do Saudské Arábie je velký dostatek. To samozřejmě platí k době zveřejnění. Hromada termínů v kalendáři je za tu nejnižší cenu. Obousměrné letenky Rijád z Budapešti nám Wizz Air nabízí na 20. leden 2023 až 18. listopad 2023. Kolem tisícovky zaplatíme v podstatě až za datum do konce května. Takové podmínky se nemusí jen tak opakovat.

Náš tip

Maďarská Wizz Air kraluje levným letům do tohoto státu na Blízkém východě. Kromě Rijádu má za velmi slušně peníze z cest do Saudské Arábie i letenky do Dammam a Jeddah.

Akční letenky Saudská Arábie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.