HIT! Wizz Air ✈ Maledivy - levné letenky do Male z Abu Dhabí ↔ od 4.464 Kč

HIT! Wizz Air ✈ Maledivy - levné letenky do Male z Abu Dhabí ↔ od 4.464 Kč

Wizz Air jako první lowcostová aerolinka, která se doposud věnovala hlavně levným letům po Evropě, představuje doposud něco nevídaného. S maďarskou aerolinkou lze podnikat už i levné lety na Maledivy. Do prodeje se dostala nová linka Abu Dhabí - Male a zpět od 4.464 Kč. Do Abu Dhabí se dostaneme s Wizz Air z Budapešti a Vídně.

Kdy letět na Maledivy na palubě Wizz Air?

Letenky do Male s odlety z Abu Dhabí od Wizz Air vybírejte z rozmezí termínů od 5. října 2022 do 25. března 2023. Nejlevnější letenky na Maledivy vychází na začátek příštího roku (leden a únor 2023). Ideální čas, kdy si opět zajistit prosluněnou dovču.

Jak se dostanu do Abu Dhabí?

Do Abu Dhabí, odkud se letí s Wizz Air na Maledivy, nás dostane za levný peníz opět tato letecká společnost. Létá tam z maďarské Budapešti od 2.922 Kč a Vídně od 4.290 Kč. Sečteme li cestovní náklady. Dokážeme se dostat pod 8 tisíc a to je pro takovou cestu doposud nevídaná záležitost. Z Abu Dhabí (AUH) už letí přímý spoj na letiště Male (MLE) Male airport s délkou letu cca 5h a 30 min. Tarify najdete níže.

Tip redakce

Spojte dva tripy do jednoho a vytřískáte z cesty maximum. Tento tarif na Maledivy je pro to jako stvořený. Okořenit si ještě pobyt v Abu Dhabí je záležitost, která určitě stojí za to, tak neváhejte.

Akční letenky na Maledivy

 

Akční letenky k místu odletu

Přehled letenek do Abu Dhabí od 2.922 Kč
 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.