HIT! Wizz Air - Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Prahy (zpáteční) od 832,- Kč

HIT! Wizz Air - Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Prahy (zpáteční) od 832,- Kč
Rezervace letenky

Poslední dny dostávaly příležitost hlavně odlety z Vídně. Je to z důvodu, že vždy informujeme hlavně o těch nejvýhodnějších podmínkách odletu a ty bývají převážně z rakouského letiště, ale ne vždy! Třeba do takové Sicílie se podíváme z Prahy už za 832,- Kč. Stačí pohotově skočit po letence do Catanie od aerolinek Wizz Air.

Dostupnost: Umíte se přizpůsobit termínu? Pak můžete ušetřit. Nejlevnější letenka Praha - Catania a zpět tady vychází na odlet 28. března a návrat z Itálie 1. dubna 2022. Samozřejmě si přes kalendář nakombinujete i jiné datum. Dobře vychází také začátek května.

Přímý obousměrný spoj Praha (PRG) - Catania (CTA) vede na letiště Fontanarossa airport - Itálie a trvá dvě hodiny a dvacetpět minut.

Zavazadla: Jedno zavazadlo zdarma v ceně.

Dopravce: Wizz Air

Tip: Přikládáme i link na verzi Praha - Catania a zpět od konkureční Ryanair.

Lety na Apeninský poloostrov máme v malíčku. Sledujte stránku TOP 15 nejžádanějších letenek do Itálie a nic podstatného vám neunikne.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.