HIT! 🇮🇹 Wizz Air - Itálie - sezónní letenky do Benátek z Prahy na letní prázdniny ↔ 998,- kč

HIT! 🇮🇹 Wizz Air - Itálie - sezónní letenky do Benátek z Prahy na letní prázdniny ↔ 998,- kč
Rezervace letenky

Nastal nejlepší čas na plánování letního tripu, ale ten čas uteče jako voda a bude rychle pryč! Dnes vám ukážeme pohled na situaci ohledně sezónních letenek do věhlasných Benátek. Varianty jsou celkem 4. Největší zájem je o linku s odletem z Prahy. Na trase Praha - Benátky a zpět momentálně vyhrává Wizz Air, která létá už za 998,- Kč!

Výborné zprávy od Wizz Air přichází ohledně dostupnosti. Letenky do Benátek z Prahy vychází nejlevněji na letní prázdniny! Chcete příklad? Mrkněte v letovém kalendáři například na datum 11. - 20. července, kdy zaplatíme pouhých 998,- Kč za obousměrný let!

S přímým lowcost spojem společnosti Wizz Air jsme na místě za chvíli. Letí se pouze hodinu a patnáct minut. Odlety probíhají z letiště Praha Václava Havla (PRG) a přílet vedou na letiště Benátky (VCE) Marco Polo airport - Itálie

Na cestu do Itálie s Wizz Air máme sebou bez doplatku i dopravu 1 palubního zavazadla, které nepodlehá odbavení.

TIP: Přehled všech verzí akčních letů do Benátek

TIP: Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.