HIT! Wizz Air ✈ Francouzská riviéra - Azurové pobřeží - letenky do Nice z Vídně ↔ od 992 Kč

HIT! Wizz Air ✈ Francouzská riviéra - Azurové pobřeží - letenky do Nice z Vídně ↔ od 992 Kč
Rezervace letenky

Dovolená na Francouzské riviéře je dostupnější, než si možná myslíte. Jste li dobrodružně založení a raději si všechno na cestě organizujete po svém? Máme pro vás tip na zlevněnou zpáteční letenku na Azurové pobřeží. Do Nice z Vídně jsou teď oproti dubnu lety levnější asi o 350 Kč a to je slušná částka. Momentálně již od 992 Kč.

Jak do Nice? Na Francouzskou riviéru létá výhodně z Vídně letecká společnost Wizz Air a to od května 2022 až po březen 2023. Jako překvapení je velmi hezká cena letenek do Nice na hlavní letní turistickou sezónu uz za cca patnáct stovek a to je na hlavní sezónu bomba. Například do Chorvatska už to bude stát víc!

Na letišti Nice (NCE) Cote D Azur airport budeme z vídeňského letiště Schwechat na místě za necelé dvě hodiny. Jedna batožina (příruční taška, batoh, kufr) je v přepravě zdarma. Neplatíme ani za návratovou letenku.

TIP: kam se ještě létá do země Galského kohouta? Je to Paříž, Nantes, Bastia, Lyon, Lille, Bordeuax, Marseille a další.  Přehled levných letenek do Francie zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.