HIT! Wizz Air ✈ Emiráty - akční letenky do Dubaje z Vídně ↔ od 2.541 Kč

HIT! Wizz Air ✈ Emiráty - akční letenky do Dubaje z Vídně ↔ od 2.541 Kč
Rezervace letenky

Letecká společnost Wizz Air jde opět do boje o zákazníky... po pauze opět závadí levné lety do Spojených arabských emirátů s odlety z Vídně. Momentálně vás tam nikdo jiný nehodí levněji. Inspirujte se zaváděcí cenou zpátečních akčních letenek do Dubaje s odlety z hlavního města Rakouska Vídeň již od 2.541 Kč. S Wizzem ušetříte!

Kdy letět do Dubaje s Wizz Air?

Lowcost letenky do Dubaje z Vídně jako je tato od Wizz Air vždy bookujte přes kalendář volných míst. Tímto způsobem si zobrazíte konkrétní ceny letu tam i zpět pro všechny dostupné dny. S Wizz Air můžeme fičet od konce října 2022. Návraty až do března 2023. Chcete za letenky Vídeň - Dubaj a zpět zaplatí nejméně? Vypravte se na přelomu listopadu a prosince letošního roku.

Co obnáší let do Emirátů na palubě Wizz Air?

Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat a přilétá se na Dubai airport (DXB). Ve Spojených arabských emirátech budeme za necelých 6 hodin. V ceně je i zpáteční letenka.

Doprava zavazadel do Dubaje

Za uvedených 2.541 Kč máme v ceně dopravu příručního zavazadla. Jestli chcete další, bookněte si ho v průběhu rezervace, protože na letišti můžeme zaplatit balík.

Tip redakce

Wizz Air je na linkách do Dubaje teď jednoznačně nejlevnější. Kromě těchto letů z Vídně se dá booknoutm také letenka s odletem z Budapešti nebo Katovic. Až pak začínají tarify do Emirátů z Prahy, které začínají až na 8 tisících. Celkem je k dispozici neuvěřitelných 16 tarifů do Dubaje. Přehled najdete níže.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.