HIT! Wizz Air - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Split z Vídně (zpáteční) od 900,- Kč

HIT! Wizz Air - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Split z Vídně (zpáteční) od 900,- Kč
Rezervace letenky

Před dvaceti dny jsme hodili avízo o výhodných letenkách do druhého největšího města Chorvatska. Do Splitu se u letecké společnosti Wizz Air létalo od 1.168,- Kč. Nyní začínáme už na pouhých devíti stovkách a k ruce máme také obousměrné sezónní lety na začátek léta, za které se obvykle připlácí. Cestujte chytře!

Jak do Splitu od 900,- Kč? Chorvatské město v Dalmácii je nejlepší navšívit na přelomu června a července, např. 27.6. - 8.7. 2022. Kompletní období je od června do konce září. Co jsme nezmínili, je odlet z Vídně.

Levné lety do Chorvatska (Dalmácie) vypravuje Wizz Air z letiště Vídeň (VIE) s příletem na Split (SPU) airport - Chorvatsko. Na místě budeme za hodinu a čtvrt. Jako u všech takových, i zde je příruční zavazadlo.

Dopravce: Wizz Air

Zagreb, Dubrovnik, Zadar, Pula, Split - to jsou chorvatská letoviska, kam se dá dostat letošní rok za bakšiš. Nevěříte? Stačí kouknout na stránku TOP 10 nejlevnější letenky do Chorvatska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.