HIT! 🇭🇷 Wizz Air - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (zpáteční) na hlavní turistickou sezónu od 918,- Kč

HIT! Wizz Air - Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (zpáteční) od 918,- Kč
Rezervace letenky

Chorvatský Dubrovnik v Dalmácii byl nyní doposud v režii Ryanairu. Silnou zbraň v podobě sezónních termínů za nejnižší ceny na začátku léta tasí její největší konkurence. Wizz Air nabízí zpáteční levné letenky Dubrovnik z Vídně jen o cca 130,- Kč dražší, za to v kalendáři najdeme už za 918,- Kč volná místa i na červen.

Je to správný boj o zákazníky. Hodláte li se do Chorvatska vypravit například před začátkem letních prázdnin, máte příjemnou starost si vybrat ze dvou lowcost linek. Wizz Air létá do Dubrovniku z Vídně od 31. května až do 24. září 2022.

Tip redakce: Jednoznačně doporučujeme tarif Wizz Air Vídeň - Dubrovnik a zpět na první polovinu letních prázdnin, kdy cena atakuje uvedené minimum okolo 900,- Kč. V četně této částky se dokonce zvládneme dopravit i zpět z Chorvatska a to ještě i s příručním zavazadlem.

Přehled levné letenky Chorvatsko 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.