HIT! Volotea - Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Prahy na léto (tam a zpět) už za 1.341,- Kč

HIT! Volotea - Itálie - Sardínie - levné letenky Cagliari z Prahy na léto (tam a zpět) už za 1.341,- Kč
Rezervace letenky

Hledáte inspiraci na letní dovolenou? Máme pro vás pohotový tip na Sardínii letecky s dopravou z České republiky, jak my říkáme, za pár korun. Španělská Volotea létající na trase Praha - Cagliari a zpět teď sundala ceny zpátečních letů i pod patnáct stovek a co je nejdůležitější, spousta jich je na sezónní termíny, který vždy stojí nejvíc.

Jak vypadá situace konkrétně? V kalendáři najdeme letenky do Cagliari z Prahy na datumy již od dubna, ty ale zdaleka nejsou nejlevnější. Jako opak, než to bývá u ostatních nabídek, zde jsou nejlevnější lety na příklad na přelom června a července. Atraktivní termíny najdeme i na letní prázdniny, tak po nich zavčasu skočte.

Dopravit se letecky o prázdninách do italské Sardínie při odletu z Česka od 1.341,- Kč, to je opravdu parádička, kterou stojí za to neprováhat.

Linka španělské letecké společnosti Volotea odlétá do Sardínie z letiště Praha (PRG) a přistává na letišti Cagliari (CAG) Elmas Airport - Itálie. Jedná se o přímou linku bez přestupu.

Zavazadla: 2 kabinová zavazadla bez doplatku (zdarma) v ceně levné letenky.

Dopravce: Volotea

Tip: Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.