HIT! 🇫🇷 Volotea - Francie z Česka do pětistovky - letenky do Nantes z Prahy a Vídně také na léto ↔ 549,- Kč

HIT! 🇫🇷 Volotea - Francie z Česka do pětistovky - letenky do Nantes z Prahy a Vídně ↔ 549,- Kč
Rezervace letenky

Za kulturním a historickým dědictvým francouzského města Nantes. Je tu jedna z nejlevnějších zpátečních letenek do Francie s odletem z Česka letošního roku a vede právě na západ země Galského kohouta. Chceš ušetřit? Jsi tu správně. Těšit se můžeme z letenek Praha - Nantes a zpět za 524,- Kč a Vídeň - Nantes a zpět za 644,- Kč.

Lety do Nantes z Vídně a Prahy se řadí mezi nízkonákladové a vypravuje je španělská lowcostová společnost Volotea.

Dostupnost: Volotea nabízí volnou kapacitu letenek do Nantes z Prahy a Vídně od jara 2022 do jara 2023. Doporučení redakce: Za letenky na červen zaplatíme nejméně, tedy už 524,- Kč.

Přílety jsou na letiště Nantes Atlantique (NTE) airport - Francie. Zdarma máme přepravu 2 palubních zavazadel!

Tip: U lowcostů plaťte kartou a bookujte co nejdříve. Frekvence změny cen letenek je u nízkonákladovek částá a to i několikrát denně. Proto jestli narazíte skutečně na datum, které vám sedí, řešte to okamžitě.

Tip: Nejlevnější letenky do Francie TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.