HIT! United Airlines ✈ Střední Amerika - Salvador - levné letenky San Salvador z Mnichova ↔ 12.390 Kč

HIT! United Airlines ✈ Střední Amerika - Salvador - levné letenky San Salvador z Mnichova ↔ 12.390 Kč
Rezervace letenky

Velký rozruch teď budí i americká aerolinka United Airlines novými akčními lety do Střední Ameriky. Po měsíci a půl čekání kdy naposled nabízela letenky do Salvadoru Iberia z Berlína, jsme se dočkali dalších výhodných letenek v podobě tripu do San Salvadoru při odletu ze sousedního Mnichova. Za obousměrný spoj dáme jen 12.390 Kč.

Kdy letět do Salvadoru?

Kdy vyrazit? Lety do Salvadoru je možné podnikat do konce letošní zimy. Konkrétně je linka Mnichov - San Salvador a zpět dostupná od 13. ledna 2023 do 16. března 2023. Tyto letenky do Střední Ameriky je nutné rezervovat bez odkládání.

Do Salvadoru se letí přes USA

Pouze jeden kratší přestup a to je vše. United Airlines bude startovat lety do Salvadoru z letiště Mnichov (MUC) - Německo s přestupem (cca dvě hodiny) v americkém Washingtonu - Dulles airport (IAD). Konečná je na letišti San Salvador (SAL) Comalapa airport - Salvádor. Zpátky poletíme stejně. Lišit se může podle zvolené linky čas na přestup viz náhled rezervace. 1 ppříruční zavadlo je zdarma.

Náš tip

Jenom pro srovnání. Letenky do San Salvador měla v říjnu v nabídce United Airlines také při odletech z Prahy. Rozdíl v ceně oproti odletům z Mnichova? Bez stovky pět tisíc Korun! Kdo chce ušetřit, raději na začátku roku poletí do San Salvador z Německa.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.