HIT! Turkish Airlines ✈ Turecko - akční letenky Istanbul z Vídně bez přestupu s 2 zavazadly ↔ 2.790 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Turecko - akční letenky Istanbul z Vídně bez přestupu s 2 zavazadly ↔ 2.790 Kč
Rezervace letenky

Turkish Airlines se vrací do hry o nejlevnější letenky do hlavního města Turecka. Aerolinka je se svým novým tarifem zdatnou konkurencí turecké nízkonákladovky Pegasus Airlines. Stačí letět z rakouské Vídně. Obdobně jako lowcost konkurence má teď pro české zákazníky letenky do Istanbulu za parádních 2.790 Korun.

Kdy letět s Turkish do Istanbulu za 2.790 Kč?

Využít služby kvalitn letecké společnosti Turkish Airlines na cestě do Turecka zúročíme, budeme li tam chtít vyrazit v prvním čtvrtletí příštího roku viz kalendář a v něm letenky Vídeň - Istanbul a zpět na 9. leden 2023 až 30. březen 2023.

Jak se letí do Turecka s Turkish Airlines?

Akční spoj do hlavního města Turecka společnosti Turkish Airlines začíná na letišti ve Vídni - Schwechat (VIE) a končí na  Istanbul (SAW) Sabiha Gokcen Arpt. Doba letu je dvě hodiny a deset minut. Zpáteční linka zabere bez pěti minut dvě a půl hodiny.

Kolik zavazadel do Turecka je povoleno u Turkish?

Zdarma u turecké národní aerolinky na lince do Istanbulu z Vídně máme dopravu dvou palubních zavazadel bez doplatku. Větší kufr či tašku do rozměru 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti 8 kg. Druhé menší jakožto například taška notebook.

Náš tip

Velký boj s tureckou lowcost společností Pegasus Airlines zvládá Turkish Airlines bravurně (rozdíl u odletů z Vídně jen 100 Korun). Nicméně není na škodu si porovnat všechny dostupné zpáteční letenky do Istanbulu.

Akční letenky Istanbul

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.