HIT! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket ↔ 11.290 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket ↔ 11.290 Kč
Rezervace letenky

Vyhlížíte letenky do Thajska? Do prodeje se dostává vyšperkovaná akce letošního léta. Oblíbená letecká společnost Turkish Airlines nyní nabízí výrazně levnější letenky na ostrov Phuket. Stačí letět z dobře dostupného Milána a dostaneme se na částku, která tady dlouho nebyla. Aktuálně v akci zaplatíme jen 11.290 Kč - tohle nemá konkurenci!

Kdy letět na Phuket?

Turkish Airlines uvolnila akční letenky na Phuket s odletem z italského Milána za cca jedenáct tisíc na datumy od začátku příštího roku. Výběr je možný z cestovního období 24. leden 2023 až 25. březen 2023. Jde tedy hlavně o sezónní letenky, konkrétně na druhou část hlavní turistické sezóny.

Jak se letí na Phuket?

Odlety do Thajska budou probíhat z letiště Milán Malpensa (MXP) - Itálie s následným přestupem v tureckém Istanbulu (IST). Dále pokračujeme do Bangkoku (BKK), kde nás čeká ještě jeden přestup a následný let na letiště Phuket (HKT) airport - Thajsko. Vše se odehrává na palubě letecké společnosti Turkish Airlines. V ceně je i zpáteční letenka.

Doprava zavazadel na Phuket

Zdarma máme jedno palubní zavazadlo + jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 30 kg.

Další alternativy na Phuket?

Z Vídně létá na Phuket 4* Etihad Airways za 18.490 Kč. Akční lince z Prahy šéfuje Emirate Airlines. Tyto letenky se prodávají za 21.490 Kč.

Akční letenky na Phuket

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.