HIT! Turkish Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - levné letenky do Dubaje z Prahy ↔ 7.290 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Emiráty - levné letenky do Dubaje z Prahy ↔ 7.290 Kč
Rezervace letenky

Turkish Airlines to v květnu bere ve velkém a kromě Afriky a Jižní Ameriky cílí také na Asii a výsledek? Aktuálně nejlevnější letenky do Spojených Arabských Emirátů s odletem z České republiky. Ani lowcosty od Smartwings nejsou levnější. Turecká letecká společnost se teď pochlubila zpáteční letenkou Praha - Dubaj za 7.290 Kč.

Kdy z Prahy do Dubaje za 7.290 Kč?

Cestovní období: 1. listopad 2023 až 26. duben 2024

Dopravce: Turkish Airlines

Odlet: Letiště Praha (PRG) - Česko

Přestup: Letiště Istanbul (IST) airport - Turecko

Přílet: Letiště Dubaj (DXB) Dubai airport - SAE

Zavazadla: 3 zdarma (2 příruční + odbavené do 30 kg)

Bonus: Turistická prohlídka Istanbulu

Jak se po příletu dostat z letiště?

MHD: Nejlevnější možností je použít městskou hromadnou dopravu. Z letiště DXB je možné jet metrem a autobusem do centra města. Jízdné začíná na 2 AED.

Taxi: Pokud preferuješ pohodlnější způsob dopravy, doporučujeme použít taxi služby. Nalezneš je přímo před terminálem letiště. Ceny se pohybují kolem 50-60 AED.

Pronájem auta: Pokud si chceš užít svobodu a prozkoumat město na vlastní pěst, můžeš si pronajmout auto na letišti DXB. Ceny se liší podle typu vozu a délky pronájmu.

Soukromý dopravce: Pokud chceš mít jistotu, že tě bude čekat soukromý dopravce přímo na letišti, můžeš si jej předem zarezervovat. Cena za tuto službu se pohybuje od 100 AED.

Co dělat v Dubaji?

Projdi se po nejvyšší budově na světě, Burj Khalifa. Je to úžasný zážitek a výhled z nejvyššího patra je dechberoucí.

Navštiv pláže v Dubaji. Většina z nich je naprosto úchvatná a ideální na opalování, plavání nebo surfování.

Užij si adrenalinovou jízdu na písečných dunách v poušti. Vyzkoušej si jízdu na quadu nebo v offroad vozidle.

Prohlédni si Dubaj z jiné perspektivy a vyleť na panoramatickém vrtulníkovém letu nad městem.

Projdi se po největším nákupním centru na světě, Dubai Mall. Najdeš tam neuvěřitelné množství obchodů, restaurací a dokonce i akvárium.

Navštiv tradiční arabské tržiště (souky) a užij si nákupy s místními obyvateli.

Prohlédni si kouzelnou fontánu v Dubaji. Je to jedna z největších fontán na světě a její večerní show je skutečně magická.

Vyzkoušej si zážitek z jízdy na velbloudech a projeď se tak po písečných dunách pouště.

Podívej se na jednu z největších atrakcí v Dubaji, umělý ostrov The Palm Jumeirah. V jeho okolí najdeš množství luxusních hotelů, restaurací a pláží.

Užij si zážitek z vodních sportů, jako je například kitesurfing, windsurfing nebo jízda na vodním skútru.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.