HIT! Turkish Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Dubaj z Katovic ↔ 5.990 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Dubaj z Katovic ↔ 5.990 Kč
Rezervace letenky

Závěr roku nám vyplodil několik zajímavých tarifů do Dubaje. Po Pegasus Airlines do situace na trhu promlouvá a značně míchá s kartami i Turkish Airlines. Pro obyvatelé z Moravskoslezského regionu se teď zrodila výhodná akční letenka Dubaj při odletu z nedalekých polských Katovic. Tam a zpátky s Turkish jen za 5.990 Kč.

Kdy do Dubaje s Turkish Airlines za 5.990 Kč?

Turkish Airlines teď nabízí levné letenky do Dubaje z Kaktovic za šest tisíc Korun na jaro, léto a podzim 2023. To je slušná nabídka, co říkáte? Rezervovat si svůj let do Emirátů můžeme na období od 6. března až 29. listopadu.

Do Spojených Arabských Emirátů s jedním přestupem

Odlety společnosti Turkish Airlines do SAE vedou z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko s přestupem v Turecku. Z Istanbulu (IST) naše cesta pokračuje na (DXB) Dubai airport - Spojené Arabské Emiráty. Na cestě zpátky se nic nemění.

Přeprava zavazadel do Dubaje

Na palubě Turkish Airlines máme při cestě do Arabských Emirátů tři zavazadla zdarma. Dvě jsou příruční a třetí se nechá normálně odbavit. Tento kufr nebo taška nesmí vážit více než 25 kg.

Náš tip

14 akčních letů do Dubaje včetně jedné nabídky na byznys třídu. Níže si porovnáte veškerý přehled aktuálního souboje aerolinek o nejlevnější letenky. Létá se už od 3.501 Kč. Brzy si ukážeme také identickou linku od Turkish Airlines do sousedního Abu Dhabí.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.