HIT! Turkish Airlines ✈ Seychely - akční letenky na Mahe Island z Milána 11.990 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Seychely - akční letenky na Mahe Island z Milána 11.990 Kč
Rezervace letenky

S výjimečnou cestovatelskou příležitostí v polovině července přispěchala letecká společnost Turkish Airlines. Co si pro nás přichystala? Jsou to aktuálně nejlevnější letenky na Seychely. Jde o obousměrné lety do Mahe Island s odletem z italského dobře dostupného Milána za 11.990 Kč. Taková exotika za dvanáct tisíc? To nemá konkurenci!

Dostupnost Turkish Airlines letenek na Seychely

Tuto akci využijeme při letech od podzimu. Letenky na Seychely - Mahe Island z Milána bookujte na termíny od 1. listopadu 2022 do 28. dubna 2022.

Jak poletím na Seychely?

Odlety budou podnikány z letiště Milán (MXP) Malpensa aiport - Itálie s přestupem v Istanbulu (IST) - Turecko. Odtud následně budeme pokračovat do cíle - letiště Mahe Island (SEZ) Seychelles aiport - Seychely.

Doprava zavazadel na Seychely

U Turkish Airlines při letu do Mahe Island máme 4 zavazadla zdarma! 2 si bereme na palubu a 2 budou odbaveny do podpalubí.

Tip redakce

Letět na Seychely z Milána se vyplatí. Letenky se prodávají již od 824 Kč. Přehled letenek do Milána.

Další alternativy letů na Seychely?

Všechno od 16 tisíc nahoru. Létá se také s Etihad Airways, Ethiopian Airlines, Qatar Airways a Emirates.

Akční letenky na Seychely

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.