HIT! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky do Nairobi z Vídně na palubě 4* aerolinky 12.790 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Keňa - akční letenky do Nairobi z Vídně na palubě 4* aerolinky 12.790 Kč
Rezervace letenky

Konec střídmé nabídky letenek do Keni? Díky Turkish Airlines určitě! U české klientely jeden z nejoblíbenějších leteckých přepravců po letenkách do Nairobi s odlety z Budapešti nahrazuje ještě atraktivnějšími lety do Nairobi s odlety z Vídně. Z rakouského letiště cestuje nejvíc cestovatelů a tak lety v ceně 12.790 Korun příjdou jistě vhod.

Kdy letět do Keni?

Linka do Keni společnosti Turkish Airlines bude provozována od podzimu. Letenky Nairobi z Vídně za 12.790 Kč lze objednávat na data od 31. října 2022 do 18. května 2023.

Jak se cestuje do Keni?

Turkish Airlines létá z Vídně - letiště Schwechat a vždy s jedním přestupem v tureckém Istanbulu, jenž není nijak závratně dlouhý (cca 2h a 35min). Přílety - Nairobi (NBO) Jomo Kenyatta airport - Keňa.

Doprava Zavazadel do Keni

Tady se dostatečné kapacity bát opravdu nemusíme. Na tohle je Turkish Airlines velmi štědrá. Zdarma jsou tři. Dvě putují na palubu a jedno až do 46 kg se odbavuje.

Tip redakce

Sledujete naše tipy? Brzy se dozvíte také o akční letence do keňské Mombasy. Vše podstatné najdete na stránce levné letenky do Keni.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.