HIT! Turkish Airlines ✈ Jižní Korea - akční letenky do Soulu z Prahy ↔ 9.490 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Jižní Korea - akční letenky do Soulu z Prahy ↔ 9.490 Kč
Rezervace letenky

Je tady cestovatelský hit, který asi čekal málokdo. Sny mnoho cestovatelů teď mohou být proměněny v realitu. Napadlo vás, že zpáteční letenka směr Jižní Korea vás při odletu z České republiky nemusí stát více než deset tisíc? Ba dokonce, tarif je ještě o pětistovku levnější! Doporučujeme letenky do Soulu z Prahy od Turkish Airlines za 9.490 Kč!

Do Jižní Koreje z ČR za 9.490 Kč!

Pozor! Takto výhodná cena obousměrné Turkish Airlines letenky do Soulu z Prahy pramení z výprodeje posledních míst. Konkrétně pro odlet existuje v tomto kalendáři jediné datum a to je 5. prosince. Vracet se pak můžeme během prosince a nebo ledna v hromadě volných míst. Pozor, kapacita ubývá rychlým tempem!

Cestovní období: Odlety pouze 5. prosince, návraty během prosince a ledna

Dopravce: Turkish Airlines

Odlet: Praha (PRG) - Česká republika

Přestup: Istanbul (IT) - Turecko (cca 2 hodiny)

Přílet: Soul (ICN) Incheon airport - Jižní Korea

Zavazadla: 3 zdarma (2 příruční + 1 odbavené do 30 kg)

Jak se po příletu dostat z letiště do centra Soulu?

Metrem: Metro je snadný a levný způsob, jak se dostat do centra Soulu z letiště Incheon. Na letišti najdete několik linek metra, které vás dovezou přímo do centra města. Cena jízdného se pohybuje kolem 4 000 KRW za jednu cestu.

Autobusem: Autobusy jsou další možností, jak se dostat z letiště Incheon do centra Soulu. Na letišti je k dispozici řada autobusových linek, které vás dovezou na různá místa v centru města. Cena jízdného se pohybuje kolem 10 000 KRW za jednu cestu.

Taxi: Pokud preferujete pohodlí a soukromí, můžete využít služby taxi. Taxi jsou k dispozici přímo před letištním terminálem. Cena za jízdu do centra Soulu se pohybuje kolem 60 000 KRW.

Airport Limousine Bus: Airport Limousine Bus je specializovaná autobusová služba pro přepravu cestujících z letiště Incheon do centra Soulu. Tyto autobusy jsou pohodlné, mají široká sedadla a nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení. Cena jízdného se pohybuje kolem 15 000 KRW za jednu cestu.

Co dělat v Jižní Koreji?

Národní park Seoraksan – krásná přírodní scenérie, zahrnující skalnaté hory, vodopády a houštiny.

Jeju – největší ostrov Jižní Koreje, s krásnými plážemi, sopkami a přírodními parky.

Palác Gyeongbokgung – historický palác z 14. století v Soulu, který sloužil jako sídlo korejských králů.

Muzeum Korejského lidu a tradic – fascinující muzeum s expozicemi korejské kultury a historie.

Demilitarizovaná zóna – neobyčejné místo na hranici mezi Severní a Jižní Koreou, kde můžete vidět dopady korejské války a pokusy o sjednocení obou zemí.

Město Busan – druhé největší město v Jižní Koreji, s krásnými plážemi, moderní architekturou a nočním životem.

Hwaseong Fortress – historická pevnost ze 18. století v Suwonu, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

N Seoul Tower – ikonická věž v centru Soulu, nabízející panoramatický výhled na město.

Noryangjin Fish Market – největší trh s rybami v Jižní Koreji, kde můžete ochutnat místní speciality.

Akční letenky Jižní Korea

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.