HIT! Turkish Airlines ✈ Jihoafrická republika - akční letenky do Johannesburgu z Prahy s jídlem na palubě ↔ 12.990 Kč

HIT! Turkish Airlines ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Prahy ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás novinky také na linkách do Afriky. Etihad Airways má nyní velkou konkurenci při cestě do JAR. Oblíbená letecká společnost Turkish Airlines začíná létat z Česka do Jihoafrické republiky. Na rozdíl od dopravce z Emirátů tam jako jediná létá z naší vlasti. Představujeme nové obousměrné akční letenky do Johannesburgu z Prahy.

Kdy letět z Česka do Jihoafrické republiky?

U tohoto tipu najdete i odkaz na kalendář akčních letenek. Lety do JAR společnosti Turkish Airlines doprovázejí termíny okrajově ještě taky na letos a ve větším počtu také na příští rok. Letenky Praha - Johannesburg a zpět bookujte na odlety od 30. listopadu 2022 s návraty do 24. března 2023.

Jak poletím do Jihoafrické republiky?

Turkish Airlines létá do světa z Prahy a bere to přes Istanbul, kde má základnu. Tady je to vždy o krátkém přestupu bez dlouhého čekání. Pokračování do JAR je za cca dvě hodiny.

Přeprava zavazadel

U Turkish Airlines na lince do JAR počítejte s 3 zavazadly zdarma. Jsou to 2 palubní a 1 odbavené až do 40 kg.

Jídlo na palubě zdarma!

V ceně levné letenky je palubní servis s možností objednání speciální stravy určené i pro vegetariány, vegany nebo dietáře.

Tip redakce

Do Johannesburgu se dopravíme v akčních nabídkch s 2 aerolinkami. Buď z Prahy s Turkish Airlines a nebo z Vídně s Etihad Airways. Oba stojí třináct tisíc. Porovnat si je můžete níže.

Akční letenky Johannesburg

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.