HIT! 🇵🇹 TAP - Portugalsko - Madeira - letenky do Funchal z Prahy, Mnichova a Vídně ↔ také na letní prázdniny 3.990,- Kč

HIT! 🇵🇹 TAP - Portugalsko - Madeira - letenky do Funchal z Prahy, Mnichova a Vídně ↔ také na letní prázdniny 3.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu nový letenkový tip na výhodnou cestu do překrásného Portugalska. Společně s portugalskou národní aerolinkou si vás dovolujeme pozvat na ostrov v Atlantiku. Daný dopravce teď nabízí u klasických linek velmi výhodné ceny na sezónní letní kapacitu. Hlavním hitem jsou zpáteční letenky na Madeiru z Prahy jenom za 3.990,- Kč.

Dostupnost: Tady máme více než dobré zprávy. Zatímco lowcosty o prázdninách stoupají na max. Klasické letenky do Funchal s odlety z Prahy od TAP Air Portugal stojí jen 4 tisíce a to ještě se létá na Madeiru z Česka v hlavní turistické sezóně. Celkově je možné plánovat lety od 24. května 2022 do 29. ledna 2023.

TIP: Co se týká letních prázdnin, v kalendáři jsou volná místa na srpen.

TAP Air Portugal teď létá na Madeiru v akci také z Mnichova za 3.990,- Kč. Odlety do Funchal z Vídně stojí o 6 stovek víc.

Tyto akční lety do Portugalska doporučujeme těm, co nestihli bookovat tarif Smartwings, případně chcou letět přes letní prázdniny za rozumné peníze.

TIP: Přehled všech tarifů do Funchal

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do Portugalska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.