HIT! 🇵🇹 TAP Portugal - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Barcelony (zpáteční) 6.490,- Kč

HIT! TAP Portugal - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Barcelony (zpáteční) 6.490,- Kč
Rezervace letenky

Do kalifornského San Francisca začala létat z Vídně i Turkish Airlines, zaplatit čtrnáct tisíc nám ale příjde zbytečné. Co nám tedy zbývá? O odletech do Kalifornie z Berlína za 7.790,- Kč od American Airlines jsme psali už v polovině března, momentálně se ale vrací i nejlevnější tarif v ceně 6.490,- Kč s odletem z Barcy.

Odpískat odlety do USA (San Francisco) ze španělské Barcelony za 6.490,- Kč od TAP Air Portugal hned na první dobrou by byla kardinální blbost. Proč? Do Barcelony totiž vede 11 lowcost zpátečních leteckých spojů od parádních 765,- Kč. Stačí si dobře napasovat datum!

Linka do Ameriky od TAP Air Portugal je dostupná od podzimu 2022. Kalendář je otevřen rezervacím od 1. listopadu 2022 do 23. února 2023. Letí se s jedním přestupem v Lisabonu (i zpátky). Přílety jsou na San Francisco (SFO) airport - Spojené státy americké. 1 zavazadlo v ceně.

TIP: 15 nejlevnějších letenek do USA

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.