HIT! TAP Portugal - Portugalsko - Azorské ostrovy - levné letenky Terceira z Vídně a Berlína (zpáteční) 4.790,- Kč

HIT! TAP Portugal - Portugalsko - Azorské ostrovy - levné letenky Terceira z Vídně a Berlína (zpáteční) 4.790,- Kč
Rezervace letenky

Je tady vyjímečná cestovatelská příležitost, která se tu neobjevila již dlouhé tři roky! Konečně můžeme brouzdat po světe jako dříve. Dnes je tu exkluzivní pozvánka na Azorské ostrovy od portugalského vlajkového dopravce TAP Air Portugal. Zpáteční levné letenky na ostrov sopečného původu Terceira se prodávají za 4.790,- Kč.

Vyšperkovaný ostrov zůstavá stranou masového turismu. Máte li rádi taková místa, nemáte nad čím váhat. TAP nám dává na výběr dvě verze tarifu. Letenky na Terceira s odletem z Berlína za 4.790,- Kč a nebo Vídně za 4.990,- Kč.

Cestovní odobí: 30. říjen 2022 až 15. únor 2023.

Na Azorské ostrovy se letí s TAP z berlínského letiště Brandenburg (BER) nebo vídeňského letiště Schwechat (VIE) s přestupem v portugalském Lisabonu (LIS).

Zavazadla zdarma: 1 ks příruční

Dopravce: TAP Air Portugal

Doporučujeme: TOP 10 nejžádanějších letenek do Portugalska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.