HIT! TAP Portugal ✈ Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Mnichova, Berlína a Vídně ↔ 12.990 Kč

HIT! TAP Portugal ✈ Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Mnichova, Berlína a Vídně ↔ 12.990 Kč

Skromná nabídka výhodných letenek do Brazílie se rozšiřuje díky dopravci TAP Air Portugal. Ten nově vydal trojici zajímavých tarifů do hlavního města Rio de Janeiro. Nové levné letenky do Rio de Janeiro za 12.990 Kč pořídíme při odletech z německých měst Mnichov a Berlín. Kdo by raděj využil linku z Vídně, připlatí si pouze pětistovku.

Přehled letenek do Brazílie od TAP Portugal

1. TAP - Brazílie - letenky Rio de Janeiro z Mnichova za 12.990 Kč - termíny 2. září až 29. listopad 2023.

2. TAP - Brazílie - letenky Rio de Janeiro z Berlína za 12.990 Kč - termíny 2. září až 29. listopad 2023.

3. TAP - Brazílie - letenky Rio de Janeiro z Vídně za 13.490 Kč - termíny 2. září až 7. prosinec 2023.

Doplňkové informace k tarifům

Lety do Brazílie (Rio de Janeiro) v podání letecké společnosti TAP vedou přes portugalský Lisabon. Tam se vůbec nezdržíme, protože další letadlo nám letí už za hodinu. Delší zdržení by mohlo být na cestě zpět (dle tarifu) a to se dá opustit letiště a uskutečnit prohlídka města. Letenky obsahují dopravu jednoho kabinového zavazadla.

Náš tip

S příchodem akčních letů do Rio de Janeiro nám aerolinka TAP předkládá také podobně vyladěné levné letenky do Sao Paulo z Berlína a Mnichova za částku 12.890 Kč.

Akční letenky do Brazílie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.