HIT! 🇧🇷 TAP Portugal - Brazílie - levné letenky Fortaleza z Vídně ↔ 13.790,- Kč

HIT! 🇧🇷 TAP Portugal - Brazílie - levné letenky Fortaleza z Vídně ↔ 13.790,- Kč
Rezervace letenky

Třikrát hurá! Konečně tu máme nové levné letenky do Brazílie a rovnou cestovatelskou raritku, na kterou se čekalo dva a půl roku. Od 15. listopadu 2019 nebyla šance získat výhodnější lety na severovýchod země. Nyní se vytáhla aerolinka TAP Air Portugal a klidnou vodu rozvířila akční letenkou do Fortaleza s odletem z Vídně za 13.790,- Kč.

Od korovanavirové doby jsme cestovat do Brazílie nemohli, nyní se ale můžeme zase radovat z výhodných tripů. Moc nabídek zatím není, o to více si musíme vážít takových, jako jsou akční letenky do Fortaleza z Vídně od dopravce TAP Air Portugal za příjemných 13.790,- Kč.

Kdy se dá s TAP Portugal takto letět do Brazílie? Až od podzimu do začátku příštího jara. V kalendáři najdeme pro linku Vídeň - Fortaleza a zpět datumy v období od 16. listopad až 24. březen 2023.

Linka z Vídně (VIE) obsahuje jeden přestup v Lisabonu (LIS) (může být delší - což si okoořeníme prohlídkou překrásné portugalské metropole). Přílety letiště Fortaleza (FOR) Pinto Martines airport - Brazílie.

Zavazadla: 1 příruční zavazadlo zdarma

TIP: Aktuální přehled levných letenek do Brazílie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.