HIT! TAP Air Portugal ✈ USA - levné letenky New York z Berlína ↔ 7.690 Kč

HIT! TAP Air Portugal ✈ USA - levné letenky New York z Berlína ↔ 7.690 Kč
Rezervace letenky

Nejlevnější letenka do Spojených států amerických nyní může být vaše za 7.690 Kč. Všeobecně na tom byla na podzim TAP Air Portugal s cenou nejníže ze všech aerolinek. Podnikat lety z Barcelony však užší publikum. Nyní aerolinka boduje obousměrnou letenkou do New Yorku s odletem z Berlína za cca "sedm a půl", neváhejte!

Kdy letět do New Yorku za 7.690 Kč?

Cestování do USA za daných podmínek je možné v prvních třech měsících příštího roku a to pouze při aktuální rezervaci akční letenky. V kalendáři narazíte na termíny tarifu Berlín - New York a zpět od TAP Air Portugal na odlety od 23. ledna 2023 s návraty do 25. března 2023.

Do New Yorku pouze s jedním přestupem!

Kdo nechce obětovat nějakou tu tisícovku navíc aby letět přímo, nechť využije tuto linku od TAP Portugal. Odlétá se z Berlína - letiště Brandeburg (BER) - Německo. Poté letíme do Portugalska - Lisabonu, kde přestoupíme a pokračujeme na (EWR) Newark Liberty airport - Spojené státy americké (USA). Návrat je už započten do ceny 7.690 Kč.

Přeprava zavazadel do New Yorku u TAP

V ceně je tedy jedno příruční zavazadlo s rozměry max. 55 x 40 x 20 cm a hmotností do 8 kilogramů a druhé menší, s rozměry max. 40 x 30 x 15 cm a hmotností do 2 kilogramů.

Náš tip

16! Tolik je nyní akčních letenek, které vedou do New Yorku. Velmi zajímavým tarifem na letenky New York je i přímá linka z Mnichova od společností Lufthansa jenom za 9.790,- Kč. Přehled najdete o pár řádků níže.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.