HIT! TAP Air Portugal ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - akční letenky Gran Canaria z Prahy se zastávkou v Lisabonu ↔ 3.690 Kč

HIT! TAP Air Portugal ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - akční letenky Gran Canaria z Prahy ↔ 3.690 Kč
Rezervace letenky

Tak to je pecka! Na Kanárské ostrovy začíná z České republiky létat vlajková aerolinka Portugalska. Tohle je klasický dopravce a tak se nemusíme obávat nízkonákladových tarifů s kolísající cenou, jako to mají Ryanair, Wizz Air i Vueling Airlines. Nové obousměrné letenky na Gran Canaria s odlety z Prahy se prodávají za úžasných 3.690 Kč.

Kdy letět na Gran Canaria z ČR za 3.690 Kč?

Tohle půjde na dračku! Na Kanárské ostrovy se létá během celého roku, protože je tam i v zimě velmi příjemné klima. Nový tarif letecké společnosti TAP Air Portugal - letenky Gran Canaria z Prahy za 3.690 Kč v tuto chvíli lze objednávat na datum odletu od 1. února 2023. Cestovní období v této akci končí 23. březnem 2023.

Info k lince na Gran Canaria od TAP Portugal

Na Kanárské ostrovy se s TAP odlétá z Prahy s následným přestupem v Lisabonu, kde se zdržíme až jeden den. Následně se pokračuje na (LPA) Aeropuerto De Gran Canaria Španělsko. V ceně je i návrat do Česka.

Zavazadla

Jedno příruční zavazadlo a malá taška jsou bez doplatku. Ostatní se dají dokoupit.

Náš tip

Nebojíte se si cestování zpestřit o další destinaci. Až jeden den u rezervaci této letenky na Gran Canaria z Prahy budete mít cestou na prohlídku jednoho z nejhezčích měst Evropy. Smáznout tak můžeme hned dvě mouchy jednou ranou.

Akční letenky Gran Canaria

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.