HIT! TAP Air Portugal - Portugalsko - Algarve - levné letenky Faro z Prahy (zpáteční) i na začátek léta 3.190,- Kč

HIT! TAP Air Portugal - Portugalsko - Algarve - levné letenky Faro z Prahy (zpáteční) i na začátek léta 3.190,- Kč
Rezervace letenky

Vápencové útesy, jeskyně, nekonečně dlouhé písčité pláže, golfová hřiště a mnoho dalších lákadel, proč vyrazit do regionu Algarve. Objevte portugalský turistický klenot Faro s aerolinkou TAP Air Portugal. Nastal čás vám ukázat nové podmínky pro vycestování. Akční letenky do Faro na rok 2022 mají odlety z Prahy a stojí 3.190,- Kč.

Jedná se o opravdu lukrativní místo, takže zpáteční letenky z naší země za cenu okolo tří tisíc není moc peněz. Vycestovat do Portugalska (Faro z Prahy) v tarifu TAP Air Portugal můžeme na konci jara nebo v první polovině léta. V rezervačním systému jsou data od 31. května do 20. července 2022.

Zavazadla: 1 příruční zdarma v ceně letenky + možnost dokoupení do podpalubí. Letí se přes portugalské hlavní město Lisabon a doba letu je s přestupem 5h a 20 minut.

Jestli nemusíte zákonitě odlétat z naší republiky, mrkněte na lowcost tarify do Faro. Třeba při odletu z Norimberku stojí u Ryanair zpáteční letenka od 1.411,- Kč. Přehled všech akčních letenek do Faro.

Tip: Přehled nejžádanějších letenek do Portugalska.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.