HIT! TAP Air Portugal ✈ Maroko - akční letenky Casablanca z Mnichova ↔ 4.490 Kč

HIT! TAP Air portugal ✈ Maroko - akční letenky Casablanca z Mnichova ↔ 4.490 Kč
Rezervace letenky

Je tu druhý slibovaný tip na nové lety do Maroka. Pobřeží Atlantiku v západní části země patří přístavnímu městu Casablanca. Po Tangeru je tu tak už druhé město, kam jsme si levněji zaletět v poslední době nemohli. Děkovat za to můžeme letecké společnosti TAP Air Portugal. Využijte roky nedostupné letenky do Casablancy za 4.490 Kč.

Kdy letět do Casablancy?

Do Maroka s TAP Air Portugal již od začátku nového roku! Narozdíl od letů do Tanger až na druhou polovinu rok 2023, tady sem dá cestovat již od ledna, viz kalendář a letenky Casablanca s odlety z Mnichova na termíny mezi 18. lednem 2023 až 25. březnem 2023.

Do Casablancy s jedním krátkým přestupem

Odlety z letiště Mnichov (MUC) - Německo pokračují na letiště Lisabon (LIS) - Portugalsko. Přestup může být velmi krátký (někde mezi padesáti minutami až dvěma hodinami). Linka portugalského přepravce dále pokračuje na letiště Casablanca (CMN) Mohamed V airport - Maroko.

TAP Portugal a přeprava zavazadel

Dvě kabinová zavazadla jsou u TAP Air Portugal zdarma ke každé letence. V ceně levné letenky je jedno velké zavazadlo s rozměry max. 55 x 40 x 20 cm a hmotností 8 kg. Druhé je menší a musí splňovat maximální rozměry do 40 x 30 x 15 cm a hmotností 2 kg.

Náš tip

Tohle je po letech jednoznačně největší příležitost letět po několika letech do marocké Casablancy. Vždyť naposledy jsme o akci psali v roce 2013, kdy španělská Vueling Airlines prodávala letenky Praha - Casablanca a zpět za sedm a půl tisíc Korun. TAP Portugal dnes také šokovala letenkou Praha - Tanger a zpět za neuvěřitelných 3.790 Kč viz přehled níže levné letenky Maroko.

Akční letenky do Maroka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.