HIT! TAP Air Portugal - Karibik za hubičku - Mexiko - levné letenky Cancun (tam i zpět) 7.890,- Kč

HIT! TAP Portugal - Karibik za hubičku - Mexiko - levné letenky Cancun z Madridu (tam i zpět) 7.890,- Kč
Rezervace letenky

Portugalská národní aerolinka TAP Air Portugal se na konci roku stává jednoznačným králem levných letů do Karibiku. Nejprve nám v říjnu naservírovala pod nos zlevněné letenky do Cancunu s odlety z německých letišt, teď namísto toho nabízí odlety z Madridu a k tomu i cenu 7.890,- Kč. Aktuálně to je nejlevnější letenka do Mexika.

Všechny ostatní akční tarify vedoucí do Cancunu kromě této akce od TAP Air Portugal jsou vyprodány. Až na celkem drahou linku Cancun od Austrian Airlines z Prahy za 17.390,- Kč a business třídu Praha - Cancun a zpět od Turkish Airlines za závratných 46.990,- Kč.

Dostupnost obousměrných letenek do Mexika u TAP Air Portugal: Pod 8 tisíc se nabízí cestovní období od jara - 9. května 2022 do 23. června 2022. Linka do Cancunu má přestup bez čekání v portugalském Lisabonu.

Tip: Že je místo odletu daleko? Jenže Ryanair tam létá z Vídně už za 653,- Kč a to už pro cestovatele mající to kousek do rakouské hlavní metropole dává smysl jak snížit celé režijní náklady na cestu do vzdáleného Karibiku.

Poradíme vám s levnou letenkou do Karibiku. Každý den je to jiná akce. Vše můžete sledovat zde.

Dopravce: TAP Air Portugal

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.