HIT! TAP Air Portugal - Kanárské ostrovy - akční letenky na Tenerife z Prahy s jednodenní zastávkou v Lisabonu 3.590 Kč

HIT! TAP Air Portugal - Kanárské ostrovy - akční letenky na Tenerife z Prahy 3.590 Kč
Rezervace letenky

Je tady jedna z nejlepších akcí podzimu zaměřená na Kanárské ostrovy. TAP Air Portugal předčila všechna naše očekávání. Aerolinka nasadila velmi výhodné ceny u klasického letu na Tenerife z České republiky. Tohle nemá konkurenci! Za jednotných 3.590 Kč si teď bookneme letenky Praha - Tenerife a zpátky. Tarif půjde na dračku!

Kdy letět z Česka na Tenerife za 3.590 Kč

Naplánujte si let u společnosti TAP Air Portugal z Česka na Kanárské ostrovy v prvních třech měsících příštího roku. Letenky na Tenerife z Prahy mají kalendář na období 7. leden 2023 až 23. březen 2023.

Jak poletím na Tenerife s TAP Portugal?

Na Kanárské ostrovy odlétá portugalská národní aerolinka z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česká republika s přestupem v portugalském Lisabonu (LIS) - Lisboa, kde se zdržíme jeden den a tu využijeme k prohlídce města. Po dni pauzy se pokračuje na Tenerife (TFS) Reina Sofia Arpt Španělsko. Stejně to bude i nazpět.

Doprava zavazadel u TAP Portugal

Jeden kus palubního zavazadla s rozměry 55 x 40 x 20 cm a váhoui 8 kg je bez doplatku. Stejně jako Mmalou osobní tašku o velikosti 40 x 30 x 15 cm.

Náš tip

Na Tenerife momentálně vede 5 leteckých tarifů od Ryanair, Vueling Airlines, Wiz Air a TAP. Odlétat na tento kanárský ostrov jde mimojiné také z Norimberku, Vídně a samozřejmě Prahy. Přehled najdete o kousek níže.

Akční letenky Tenerife

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.