HIT! Spojené státy americké (USA) ✈ Georgie - akční letenky Atlanta z Mnichova ↔ 8.390 Kč

HIT! Spojené státy americké (USA) ✈ Georgie - akční letenky Atlanta z Mnichova ↔ 8.390 Kč
Rezervace letenky

Tak tohle je něco! Navzdory zdražování pohonných hmot se stále občas najdou akce, které naprosto vybočují z této doby. Na řadě jsou opět Spojené státy americké. Po výhodných letenkách do New Yorku tu máme nové akční letenky do Atlanty s odlety z Mnichova za pouhých 8.390 Korun. Chyťte příležitost za pačesy!

Kdy vyrazit do státu Georgie?

Letenky Atlanta za 8.390 Korun s odlety německého Mnichova se dají bookovat jak na letošek, tak i na příští rok. Dostupnost letenek je na 3. listopad 2022 až 22. březen 2023.

Jak se letí do Ameriky?

Odlétá se s leteckou společností Finnair z letiště Mnichov (MUC) - Německo s přestupem v americkém Charlotte (CLT) (čekačka na další letadlo jen něco málo přes hodinu). Následně s American Airlines letíme na letiště Atlanta (ATL) Hartsfield Jackson - USA. Zpátky letíme stejně, ale samozřejmě v opačném pořadí.

Doprava zavazadel do Atlanty

U tarifu do státu Georgie máme zdarma přepravu dvou palubních zavazadel.

Tip redakce

Do Ameriky již od 6.590 Kč! Podívejte se také níže na aktuální přehled nejžádanějších letenek do USA.

Akční letenky USA TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.