HIT! Spojené státy americké (USA) ✈ Florida - akční letenky Key West z Berlína ↔ 11.990 Kč

HIT! Spojené státy americké (USA) ✈ Florida - akční letenky Key West z Berlína ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Je tady nový tip na cestu do tropického ráje! Key West - městečko na nejjižnějším bodě Floridských ostrovů. Nádherné bílé písčité pláže pro milovníky slunce a vodních sportů, mnoho muzeí a historických památek pro zájemce o kulturu. Butiky, restaurace a bary s živou hudbou nyní s kombinovanou akční letenkou do Key West za 11.990 Kč.

Kdy do Key West jen za dvanáct tisíc Korun!

Akční letenky do Key West patří mezi vzácné zboží. Poslední akce se datuje k loňskému jaru, před tím tady ale podobná akce vůbec nebyla. Aktuálně máme možnost rezervace kombinované zpáteční levné letenky do Key West s odletem z německého Berlína za dvanáct tisíc od aerolinek American Airlines, British Airways, Iberia.

Vyrazit můžeme už na podzim a nebo taky až na začátku příštího roku, viz kalendář levné letenky Key West s termíny od 7. listopadu 2023 do 28. února 2024.

Jak se dostanu k místu odletu?

Zde jsou možnosti, jak se dostat z Česka na letiště Berlín Brandenburg v Německu:

Autobus: Cesta z Prahy na letiště trvá přibližně 4 hodiny. Autobusové společnosti, jako FlixBus nebo RegioJet, nabízejí pravidelné spoje mezi Prahou a Berlínem s cenou jízdenky mezi 250-400 Kč.

Vlak: Z Prahy jezdí pravidelné spoje na hlavní nádraží v Berlíně, odkud se dostanete na letiště autobusem nebo vlakem. Cena jízdenky se pohybuje mezi 900 až 1200 Kč.

Vlastní automobil: Pokud máte vlastní auto, můžete s ním cestovat na letiště Berlín Brandenburg. Cesta z Prahy trvá přibližně 4 hodiny a poplatky za dálnice jsou přibližně 40 EUR (přibližně 1040 Kč).

Spolujízda: Pokud nemáte vlastní auto, můžete využít služby spolujízdy, jako jsou BlaBlaCar nebo GoOpti, kde si můžete najít spolucestující a rozdělit si náklady na cestu. Cena se pohybuje mezi 400 až 500 Kč.

Je třeba mít na paměti, že ceny se mohou lišit v závislosti na sezónnosti a poptávce. Tyto ceny jsou orientační a mohou se měnit.

Jak poletím do Key West

Tato kombinovaná linka na Floridu z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo, má dva krátké přestupy - Londýn Heathrow (LHR) a taky na letišti v Miami (MIA). Přílety jsou na letiště Key West (EYW) Key West airport - Spojené státy americké (USA).

Co dělat v Key West?

Ve městě nejvíce frčí šnorchlování, potápění a parasailing. Pro ty, kteří se zajímají o historii a kulturu, je Key West domovem mnoha muzeí, galerií a historických památek. Jedná se o tropickou destinaci, kde nouzi o sluníčko mít nebudete.

Akční letenky Key West

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.